29 September 2021

Wiercenie CNC

W TOLMET posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia nam wykonywanie nawet skomplikowanych zleceń. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i specjalistycznych urządzeniach renomowanych w branży producentów, takich jak STAR oraz HAAS. Nasze tokarki i frezarki z powodzeniem używane są do obróbki różnego rodzaju materiałów. Wyróżnia je również szerokie spektrum zastosowań. Maszyny numeryczne wykorzystujemy bowiem nie tylko do frezowania i gwintowania, ale i wiercenia CNC. Ponadto wśród naszego sprzętu znajdują się m.in. wysokiej jakości przystawki do wiercenia CNC głębokich otworów, nawet do 250 mm.

Profesjonalne i kompleksowe wiercenie CNC – TOLMET

Specjalistyczna obróbka metali wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu sterowanego numerycznie, ale i umiejętności oraz doświadczenia. Klienci TOLMET oprócz cięcia laserowego, frezowania i gwintowania mogą również zlecić nam wiercenie CNC. Proces ten swoje zastosowanie znalazł zarówno w niewielkich, jak i dużych zakładach przemysłowych, ale nie tylko. Technologia ta stosowana jest w np. w sektorze lotniczym, przy produkcji podwozi samolotów, a także w przemyśle gazowniczym i naftowym. W tym wypadku najczęściej pracujemy na takich materiałach jak stal, mosiądz czy aluminium. Niemniej jednak posiadane przez nas maszyny sterowane numerycznie umożliwiają obróbkę różnego rodzaju materiałów zarówno o typowych, jak i niestandardowych parametrach.

Dlaczego my?

W ciągu wielu lat obecności na rynku zdążyliśmy otrzymać liczne certyfikaty w zakresie obróbki metali. Jesteśmy również w posiadaniu nowoczesnych maszyn, które umożliwiają szybką i precyzyjną pracę na różnego rodzaju materiałach. Ponadto chcąc spełnić oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, ogromną wagę przywiązujemy do dokładności. Dokładamy zatem wszelkich starań, by produkt końcowy odpowiadał projektowi dostarczonemu przez naszych Klientów. Bardzo ważne jest dla nas również dotrzymywanie wcześniej umówionych terminów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługami wiercenia CNC do kontaktu.

TOLMET | ul. Machnacz 99 | 87-880 Brześć Kujawski | woj. kujawsko-pomorskie | NIP: 8882774184 | REGON: 340354170