5 October 2020

Cięcie laserowe CNC

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy naszym Klientom wszystkie najpopularniejsze rodzaje obróbki metali. Ogromną popularnością cieszą się usługi wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn numerycznych. Cięcie laserowe CNC wykonywane jest za pomocą wysokiej jakości urządzeń wyposażonych w nowoczesne oprogramowanie i cyfrowe sterowanie. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi zaletami tej obróbki.

Zalety cięcia laserowego CNC

Jest to nowoczesna i zaawansowana metoda obróbki różnego rodzaju materiałów, która gwarantuje 100% powtarzalności wykonywanych elementów. To kluczowy atut, dzięki któremu nasi Klienci mogą mieć pewność, że każdy element wykonany podczas produkcji seryjnej będzie jednakowy. Ponadto wyróżnia ją znakomita dokładność, krótki czas produkcji oraz oszczędność materiału. Odpady zminimalizowane są do niezbędnego minimum, gdyż wszystkie elementy są optymalnie ułożone na arkuszu blachy. Cięcie laserowe CNC umożliwia wykonanie elementów zaprojektowanych w dowolnym, nawet skomplikowanym kształcie. Metoda ta gwarantuje wysoką jakość krawędzi. Wycięte kształty nie wymagają dodatkowej obróbki.

Specjalistyczne maszyny, nowoczesne oprogramowanie

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się urządzenia renomowanych w branży producentów, takich jak Kimla czy Amada. Do cięcia laserowego CNC używamy wysokiej klasy lasera światłowodowego (FIBER), który jest najszybszy w swojej klasie z innowacyjnym oprogramowaniem. Dzięki temu cały proces przebiega nie tylko bezproblemowo, ale i szybko. Dokładamy wszelkich starań, by poszczególne blachy czy profile były wykonanie starannie.

Cięcie laserowe CNC w TOLMET

Posiadamy liczne certyfikaty w zakresie obróbki metali. Ponadto przykładamy ogromną wagę do dokładności. Każdy wyrób, który wychodzi spod naszej ręki został, wykonany ze szczególną starannością i przywiązaniem do detali. Chcemy, by spełniał on wszystkie wymagania naszych Klientów oraz został dostarczony do nich w terminie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usługami do kontaktu.