29 September 2021

Gwintowanie CNC

Ze względu na szereg zalet, technologia ta z powodzeniem używana jest do obróbki różnego rodzaju metali. Nowoczesne maszyny numeryczne wykorzystywane są w niemalże każdej dziedzinie przemysłu. To szybki, prosty i sprawdzony sposób na ukształtowanie zarówno zewnętrznych (detale), jak i wewnętrznych gwintów (otwory). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gwintowanie CNC w TOLMET

Nowoczesna technologia zapewnia powtarzalność detali i dużą precyzję obróbki elementów metalowych, dlatego właśnie cieszy się tak ogromną popularnością. Na ten moment gwintowanie CNC na maszynach numerycznych to praktycznie standard, który umożliwia odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów, ale nie tylko. Użycie maszyn numerycznych praktycznie eliminuje ryzyko źle wykonanych nacięć, co przekłada się na oszczędność materiału. My dzięki temu możemy dostarczać gotowy produkt w terminie oraz w atrakcyjnej cenie.

Profesjonalne i kompleksowe gwintowanie CNC

Wygniatanie, skrawanie, frezowanie – to tylko kilka z wielu różnych rodzajów i metod gwintowania CNC przez nas wykorzystywanych. Obróbka ta odbywa się w trzech etapach, zaczynając od projektowania komputerowego, poprzez przetwarzanie projektu i kończąc na procesie gwintowania. Dzięki temu możemy liczyć na dużą precyzję, szybki czas wykonania, a także doskonałą powtarzalność detali. Umożliwia to również produkcję seryjną z zachowaniem wszystkich tych atutów. Ponadto sam obrabiany element wyróżnia wzmożona wytrzymałość.

Dlaczego my?

Przede wszystkim w TOLMET posiadamy nowoczesny park maszynowy (a w nim uniwersalne urządzenia STAR i HASS) oraz cenne doświadczenie w branży. Na przestrzeni lat zdobyliśmy również liczne certyfikaty w zakresie obróbki metali. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, więc dużą wagę przykładamy do dokładności każdego przygotowanego elementu metalowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi kompleksowymi usługami CNC do kontaktu.